Nasi instruktorzy

Poznaj nas:

Dorota Kościukiewicz-Markowska

Instruktor

Pomysłodawczyni i założycielka projektu Stop Stres. Absolwentka studiów podyplomowych z Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS oraz Neurokognitywistyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Agnieszka Flis-Plewik

Instruktor, Lekarz kardiolog

  Lekarz kardiolog, specjalista w zakresie psychokardiologii – nauki zajmującej się powiązaniem wpływu czynników psychicznych na zdrowie i funkcjonowanie człowieka, szczególnie układu krążenia.

Zbigniew Mielke

Instruktor

Nauczyciel z wykształcenia. Jest certyfikowanym trenerem uważności w nurcie psychologii kontemplatywnej, ukończył „Professional Training in Contemplative Psychology and Mindfulness”

Konrad Dembczyński

Instruktor

Doktorant Uniwersytetu Szczecińskiego w dziedzinie ekonomii. Od 2009 roku prowadzi własną agencję reklamową. Tworzy reklamę i narzędzia sprzedażowe dla małych i średnich firm w Polsce i zagranicą.

Maciej Milczanowski

Instruktor

  Lider Centrum Zimbardo ds. Rozwiązywania Konfliktów w WSIZ. Trener w Projekcie Heroic Imagination Project profesora Zimbardo.

Agnieszka Kowalewska

Instruktor

  Prezes Stowarzyszenia Dobra Przyszłość, dyrektor sieci szkoły i przedszkoli Montessori w Szczecinie, pedagog, trener metody Montessori.